Fotogalerie

Striptérka Deny

01.04.2020
Striptýz Party vám nabízí další novou tvář agentury, striptérku Deny. Tuto mladou ženu doporučujeme na pánské rozlučky se svobodou, kde striptérka předvede kontaktní striptýz i se zapojením vibrátoru. Dále může předvést striptýz narozeninový, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, obsluhu nahoře bez, party hostesku, topless tanec, body bufet a bodypainting. Striptýzová vystoupení předvede v kostýmech jako policista, námořnice, sestřička, fotbalistka a motorkářka. Objednávku na striptérku Deny naleznete zde.
detail


Striptérka Endy

28.03.2020
Striptýz v limuzíně při rozlučce se svobodou je nejoblíbenějším místem pro realizaci svého striptýzové vystoupení slečny Endy. Doporučujeme i na narozeninové a maturitní večírky. Kapacita vozu je 8 osob a cena kontaktní striptýzu v limuzíně je 5800Kč. Objednávku na striptérku Endy naleznete zde.
detail


Striptér Lukas

05.02.2020
Striptér Lucas je mladý, sympatický striptér s dokonalou postavou. Jeho striptýzová show nabízí několik prvků taneční akrobacie. Nenechte si ujít jeho nejlepší striptýzovou podívanou v roli dělníka. Pánský striptýz předvede při příležitosti rozlučky se svobodou, firemním večírku a soukromé oslavě. Fotografie k nahlédnutí naleznete zde. Objednávku na striptéra Lukase naleznete zde.
detail


Striptérka Lily

05.01.2020
Nová tvář naší agentury striptérka Lily vám představuje profesionální fotografie. Lily je 26 letá dívka s velmi bujným poprsím. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si striptýzové vystoupení na rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu, firemní večírek apod. Objednávku na striptérku Lily naleznete zde.
detail


Striptérka Hany

21.12.2019
Striptérka jménem Hany je dívka, jejíž předností jsou přírodní bujné vnady . Striptýz od Hany je oblíbený především v kontaktní hard show, kdy do svého vystoupení zapojí i vibrátory. Striptýz s erotickými pomůckami je ideální volbou pro pánskou rozlučku se svobodou. Objednávku na striptérku Hany naleznete zde.
detail


Rozlučka se svobodou pro nevěstu od Jakoba

05.10.2019
Hledáte ideální zážitek na rozlučku se svobodou? Striptér Jakob splní vaše představy o nejlepším překvapení. Vystoupení předvede v nesčetně tematických kostýmech, které je možné si dle přiložených fotografií vybrat. Fotografie k nahlédnutí naleznete zde. Objednávku na striptéra Jakoba naleznete zde.
detail


Striptérka Jane

24.09.2019
Představujeme Vám dívku jménem Jane. Tato mladá striptérka předvede svou striptýzovou show i na velké akci, kde zaujme každého diváka. Mezi její přednosti patří i pole dance. Svou show může předvést v několika tematických kostýmech. Objednávku na striptérku Jane naleznete zde.
detail


Striptérka Viki

12.09.2019
Představujeme vám novou tvář agentury Striptyz party, 30 letou striptérku Viki. Její předností je větší poprsí a bohaté zkušenosti. Striptýz vám ráda předvede v několika tematických kostýmech při příležitosti rozlučky se svobodou, narozeninách, motor party a firemním večírku. V případě zájmu nás kontaktujte. Objednávku na striptérku Viki naleznete zde.
detail


Striptérka Charlie

06.09.2019
Představujeme vám novou tvář agentury Striptyz party, mladičkou striptérku Charlie. Tato 19letá, 170cm vysoká slečna vám ráda předvede - kontaktní striptýz, narozeninový striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi. Striptýz vám ráda předvede v několika tematických kostýmech. V případě zájmu nás kontaktujte. Objednávku na striptérku Charlie naleznete zde.
detail


Striptérka Enny

03.09.2019
Představujeme vám slečnu Enny. Tato 19ti letá dlouhovlasá černovláska vám předvede striptýz narozeninový, obsluhu nahoře bez, bodypainting, party hostesku a body shot. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Objednávku na striptérku Enny naleznete zde.
detail


Striptérka Lily

17.04.2019
Striptérka Lily je novou tváří naší agentury. Měří 170cm, váží 55kg a disponuje mírami 100-60-90. Předvede vám mnoho tematických show, které jsou vhodné na firemní party, tak i rozlučky se svobodou. Objednávku na striptérku Lily naleznete zde.
detail


Striptérka Samantha

18.06.2018
Představujeme vám novou tvář agentury Striptyz party, mladičkou striptérku Samanthu. Tato 20letá, 166cm vysoká slečna vám ráda předvede - kontaktní striptýz, narozeninový striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi. Striptýz vám ráda předvede v několika tematických kostýmech. V případě zájmu nás kontaktujte.
detail


Striptér Chris

26.08.2017
Striptér Chris se vám předvede jako hasič, námořník nebo policista. Měří 178cm, váží 86kg a je mu 25let. Pokud byste si tohoto mladého striptéra chtěli objednat, neváhejte nás kontaktovat.
detail


Striptérka Sára

01.11.2016
Blondýnka Sára se vám předvede na kontaktní striptýz, tak i striptýz s vibrátorem. Tato striptérka s větším poprsím je ideálním dárkem na narozeninovou oslavu či rozlučkovou party. Neváhejte nás kontaktovat a tuto striptýzovou tanečnici si objednat.
detail


Striptér Kuba

31.10.2016
Striptér Kuba se vám předvede jako voják nebo policista. Měří 190cm, váží 100kg a je mu 22let. Pokud byste si tohoto mladého vysokého striptéra chtěli objednat, neváhejte nás kontaktovat.
detail


Striptýz od Tita

22.01.2016
Hledáte vhodný dárek na narozeninovou party nebo rozlučku se svobodou? Striptér Tito splní vaše představy o nejlepším překvapení. Jeho striptýzové vystoupení patří mezi nejžádanější. Striptér Tito může vystoupit jako hasič, pilot, dělník, policista, voják, manager a mnoho dalším. V případě zájmu o pánský striptýz, americký striptýz, kontaktní striptýz nás neváhejte kontaktovat.
detail


Striptérka Alien

31.12.2015
Naše agentura vám přináší profesionální fotografie od slečny Alien. Tato 25letá dívka vám s oblibou předvede kontaktní striptýz s vibrátorem. Dále může vystoupit na narozeninových oslavách a jiných party. Předvede se vám v kostýmech fotbalistky, policistky, letušky, námořnice, sestřičky, sado-maso, pirátky....
detail


Striptérka Christina

22.08.2015
Představujeme vám slečnu Christinu. Tato 19ti letá dlouhovlasá blondýnka vám předvede striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz s vibrátorem, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez, bodypainting... V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
detail


Ladies party show

04.11.2013
Nabídka striptérů, kteří vám zajistí večer plný zábavy při své Ladies party. Jedná se o striptéry: Maxim, Filip, Tito, George
detail


Striptýz od Sarah

12.05.2013
Striptýz Praha vám nabízí novou tvář agentury, striptérku Sarah. Tuto dívku vám doporučujeme na pánské rozlučky se svobodou, kde striptérka předvede kontaktní striptýz s vibrátorem. Dále může předvést striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez, topless tanec, tutti-frutti, bodypainting...Striptýzová vystoupení předvede v kostýmech jako policista, námořnice, sestřička, fotbalistka a motorkářka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
detail


Nové fotografie striptérky Kate

04.05.2013
Striptérku Kate jsme vám již představili 11.02.2013. Nyní vám přinášíme nové profesionální fotografie od té striptérky, která vám předvede: striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě a duo striptýz.
detail


Striptérka Kate

11.02.2013
Představujeme vám novou tvář agentury Striptyzpraha striptérku Kate. Tato 25letá, 169cm vysoká slečna vám ráda předvede - kontaktní striptýz, narozeninový striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting, tutti-frutti. Striptýz vám ráda předvede v několika tematických kostýmech. V případě zájmu nás kontaktujte.
detail


Servírky nahoře i dole bez

07.02.2013
Objednejte si obsluhu nahoře i dole bez od našich nových atraktivních dívek. Jste majitelé restaurace, baru či hospůdky? Neváhejte nás kontaktovat a servírky na obsluhu nahoře i dole bez si objednat. Dále naše agentura zajišťuje topless tanečnice, striptýz dámský, pánský striptýz, pánský americký striptýz, striptýz kontaktní a mnoho dalších striptýzových show. Na pánský striptýz bychom vám rádi doporučili striptéra Tita. Budeme se těšit na spolupráci.
detail


Vánoční večírky

01.11.2012
Tematické kostýmy na předvánoční a vánoční večírky jsou u našich striptérů a striptérek samozřejmostí. Pánský striptýz i dámský striptýz vám proto můžeme zajistit v kostýmech santa clause, ale samozřejmě také v mnoha dalších tematických kostýmech jako např. čertice, anděl...
detail


Striptýz v limuzíně Hummer long

25.10.2012
Chcete zažít opravdu něco výjimečného? Dopřejte si kontaktní striptýz v exkluzivní limuzíně Hummer long. Kapacita limuzíny je 14 - 16 osob a cena je 7500Kč.
detail


Obsluha nahoře bez nebo striptýz?

15.10.2012
Neváhejte si do své restaurace, hospůdky nebo baru objednat některou z našich mladých slečen na obsluhu nahoře bez, sexy obsluhu dole bez nebo na některý z námi nabízených striptýzů jako např.: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz a duo striptýz. V případě, že máte zájem objednat si některé z těchto striptýzových show, kontaktujte nás.
detail


Pánská strip show "Matrix"

12.10.2012
Striptér Tito vám předvede originální striptýzovou show "Matrix" na profesionální úrovni. Tento striptýz doporučujeme především do klubů a na diskotéky. Striptér Tito vám dále nabízí kostýmy jako policista, pilot, hasič, dělník, voják...
detail


Striptýzová show v limuzíně

10.10.2012
Striptýz v limuzíně je velmi oblíbená show jak s dámským, tak i s pánským striptýzem. Doporučujeme především na narozeninové oslavy a rozlučkové párty se svobodou. Kapacita vozu je 8 osob a cena kontaktní striptýzu v limuzíně je 5800Kč.
detail


Fotografie striptýzové show tlusťoch

07.10.2012
Neváhejte si objednat tuto originální striptýzovou show v podání nejlepšího striptéra Tita. Je to vystoupení, ve kterém svůj profesionální pánský striptýz doplní o velmi originální kostým tlustého mafiána. Striptér Tito může také vystoupit jako policista, pilot, hasič, dělník, matrix, voják a mnoho dalších tematických kostýmů. Pro stydlivější dámy můžeme doporučit americký striptýz.
detail


Duo striptýz

06.10.2012
Ideální kombinací pro potěšení jak pánského, tak i dámského publika je smíšený duo striptýz. Tato show je možná jak ve variantě narozeninové, tak i kontaktní. Doporučuje především na diskotéky, firemní akce atd.
detail


Lesbi show

03.10.2012
Lesbi show je velmi příjemnou podívanou především pro pánské publikum. Striptýzovou show vám můžeme také nabídnout ve variantě kontaktní nebo se zapojením erotických pomůcek. Striptérky si můžete objednat v kostýmech zdravotních sestřiček, policistek, fotbalistek, lolitek...
detail


Striptér Maxim

01.10.2012
Agentura Striptýz Praha vám na dámské rozlučky se svobodou a narozeninové akce nabízí striptéra Maxima. Striptér Maxim může vystoupit v kostýmech jako policista, námořník, hasič, pilot a motorkář.
detail


Kontaktní striptýz

30.09.2012
Profesionální striptýz od striptérky Ewe si neváhejte objednat na jakoukoliv narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou. Tato dívka vám ráda předvede narozeninový striptýz a striptýz s vibrátorem.
detail


Striptýz od Nicol

29.09.2012
Neváhejte si objednat naše profesionální striptérky na narozeninovou párty na vaši oblíbenou diskotéku. Striptýz od naší agentury si samozřejmě můžete objednat také domů nebo na firemní večírek.
detail


Striptýz na Vltavě

27.09.2012
Striptýz na Vltavě je určen až pro 14 osob a délka plavby je jednu hodinu. V průběhu vyhlídky vám vámi vybraná striptérka předvede kontaktní striptýz a v případě vašeho zájmu může zapojit i vibrátor. Cena této show je 5500Kč.
detail


Naše striptérky a striptéři

Úplný přehled našich striptérek a striptérů naleznete v sekci striptérky a striptéři, odkud můžete taktéž provést objednávku vámi vybrané striptýzové show.

Jakob

Jakob

Filip

Filip


Aktuality

Rozlučka se svobodou pro ženicha se striptérkou Deny
01.04.2020

Striptýz Party vám nabízí další novou tvář agentury, striptérku Deny. Tuto mladou ženu doporučujeme na...
více »

Rozlučka se svobodou pro nevěstu se striptérem Lukasem
01.04.2020

Striptér Lucas je mladý, sympatický striptér s dokonalou postavou. Jeho striptýzová show nabízí několik prvků...
více »